Торнкинг Аш
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Торнкинг Аш

Училище за надарени деца.
 
ИндексPortalПоследни снимкиРегистрирайте сеВход
BgTopWeb.com - Класация на Българските топ сайтове
RealTop.net
Гласувай за мен в BGTop100.com
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Зовът на корените
Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeЧет Юли 14 2011, 12:36 by Раян Маккинан

» Стиховете на Зари
Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeСря Юли 06 2011, 09:54 by Раян Маккинан

» Конкурс за песен
Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 28 2011, 11:53 by Nuriko

» Пимниш ли, помниш ли?
Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 18 2011, 16:37 by Nuriko

» Флуудя, спамя и не ме е срам
Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 13 2011, 11:54 by Адриана Амброса

» Преди да влезеш си намисли съществително...
Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 10 2011, 21:22 by Адриана Амброса

» Хайде да броим..:)
Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 10 2011, 21:16 by Адриана Амброса

» Целувка,прегръдка или шамарче?
Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 10 2011, 21:15 by Адриана Амброса

» Как се чустваш с емотиконка
Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 10 2011, 21:13 by Адриана Амброса

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост

Нула

Най-много потребители онлайн: 22, на Вто Юни 02 2020, 09:12

 

 Флуудя, спамя и не ме е срам

Go down 
+4
Alice
Раян Маккинан
Starlet
Sunny
8 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Ide Baudelaire

Ide Baudelaire


Брой мнения : 47
Join date : 23.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 25 2011, 17:50

Оо аз за банички си мислех.. бтв какво правиш? (:
Върнете се в началото Go down
Дейлън Норт Сендън

Дейлън Норт Сендън


Брой мнения : 53
Join date : 23.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 25 2011, 18:54

Чета.Мале Ейд както обикновено кърти мивки, цепи мрака..както искаш го наречи.Ох..аз страдам от мания -Димкааа хД
Върнете се в началото Go down
Ide Baudelaire

Ide Baudelaire


Брой мнения : 47
Join date : 23.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 25 2011, 19:10

Като страдаш - лекувай се ;д
Върнете се в началото Go down
Дейлън Норт Сендън

Дейлън Норт Сендън


Брой мнения : 53
Join date : 23.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 25 2011, 19:16

Как? С изолатор?
Ох как може да има толкова яки хора?Това е престъпление?Сега съм с тази тениска...дето Вики ми я подари за Рдто ..
Върнете се в началото Go down
Ide Baudelaire

Ide Baudelaire


Брой мнения : 47
Join date : 23.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 25 2011, 19:21

Трябва ти и шапка с надпис
"Луд фен!
Спазвай дистанция"

Върнете се в началото Go down
Дейлън Норт Сендън

Дейлън Норт Сендън


Брой мнения : 53
Join date : 23.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 25 2011, 19:30

Изцречението "изруга наруски " и думата "картофче" са ми любими..ще си ги татуирам някъде... хД
Върнете се в началото Go down
Ide Baudelaire

Ide Baudelaire


Брой мнения : 47
Join date : 23.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 25 2011, 19:53

aww картофии! <3
Върнете се в началото Go down
Дейлън Норт Сендън

Дейлън Норт Сендън


Брой мнения : 53
Join date : 23.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 25 2011, 19:55

сега съм на 81 и любимото ми е :"..както и много, много неприлична дума на руски" хД
Върнете се в началото Go down
Ide Baudelaire

Ide Baudelaire


Брой мнения : 47
Join date : 23.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 25 2011, 20:05

Уу. И коя ще да е тази дума? ;дд
Върнете се в началото Go down
Дейлън Норт Сендън

Дейлън Норт Сендън


Брой мнения : 53
Join date : 23.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 25 2011, 20:06

Ще го питаме.Мале как помете количката за препарати ..не е истина хД
Върнете се в началото Go down
Ide Baudelaire

Ide Baudelaire


Брой мнения : 47
Join date : 23.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 25 2011, 20:14

Нямам представа за какво говориш..! (:
Ула-ла Данет!
Върнете се в началото Go down
Дейлън Норт Сендън

Дейлън Норт Сендън


Брой мнения : 53
Join date : 23.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeВто Яну 25 2011, 20:17

Пърпъл Нърпал..или пиячка закачка.
Мале размазващи епизоди...орехотрошачката! И доктор Секси..доктор, доктор хД С акцент е по-готско хД
Върнете се в началото Go down
Адриана Амброса

Адриана Амброса


Брой мнения : 20
Join date : 09.02.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeЧет Фев 10 2011, 21:30

Здравейте сладурии. Smile Smile Какво си правите?
Върнете се в началото Go down
Раян Маккинан
Admin
Раян Маккинан


Брой мнения : 99
Join date : 20.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 12 2011, 12:20

Хей хора! Къде се губите? Имате ли някакви придложения за промени във форума, които биха ви накарали да стоите тук повече време?
Върнете се в началото Go down
https://lamentrpg.bulgarianforum.net
Адриана Амброса

Адриана Амброса


Брой мнения : 20
Join date : 09.02.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 12 2011, 14:12

Ами,незнам. Аз влизам всеки ден,но няма много хора. Ако успееме да вкараме повече хора ще е по-яко. Smile Тогава форума един вид ще си се развие от самосебеси. Smile Ще рекламирам форума на доста места. Smile Дано да се съберем! Smile Бтв. Някой да иска да пишем РП?
Върнете се в началото Go down
Раян Маккинан
Admin
Раян Маккинан


Брой мнения : 99
Join date : 20.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 12 2011, 14:49

зЗнам, че няма хора, за това и изядох бана, за да го рекламирам. Аз самата не мога да влизам често, защото уча за изпит, пък после заминавам, но ще се постарая поне съдаржанието и външния вид да са на ниво. Което ми напомня, че ако желаеш можеш да участваш в конкурса или като рекламираш да споменеш за него. Имаме мн хубави награди.
Върнете се в началото Go down
https://lamentrpg.bulgarianforum.net
Адриана Амброса

Адриана Амброса


Брой мнения : 20
Join date : 09.02.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 12 2011, 15:42

В конкурса за песен ли? Наградите много ме кефят,обаче не мога да пиша песни. Very Happy Иначе с удоволствие.
Върнете се в началото Go down
Адриана Амброса

Адриана Амброса


Брой мнения : 20
Join date : 09.02.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 12 2011, 15:42

Ще се пробвам да вкарам колкото се може повече потребители. Very Happy И докато те няма ще ги наглеждам. Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Раян Маккинан
Admin
Раян Маккинан


Брой мнения : 99
Join date : 20.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 12 2011, 15:51

Мерси... Ъм не е трудно да пишеш стихове... Това не е реална песен все пак, пък и никой не е участвал все още, нищо не губиш.
Върнете се в началото Go down
https://lamentrpg.bulgarianforum.net
Адриана Амброса

Адриана Амброса


Брой мнения : 20
Join date : 09.02.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 12 2011, 19:02

Да,ама ми е много трудно. Особеено в такъв стил какъвто трябва и музиката иии..ама ще си пробвам Smile Обаче ще е ужасно! Предупреждавам от сега. Very Happy
Върнете се в началото Go down
Раян Маккинан
Admin
Раян Маккинан


Брой мнения : 99
Join date : 20.01.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeСъб Фев 12 2011, 19:05

Хехе, няма страшно. Аз самата пиша стихове и повярвай не винаги се получават бисери. Пример:

Ступор

Остри нокти плътта ми разкъсват.
Леден огън припламва в нощта.
Бледи сенки проблясват във мрака.
Черни гарвани искат да полетят.

В легло от тръни лежа неподвижно.
Убиват ме бавно, аз просто стоя.
В ума ми крясъци блъскат се силно.
В устата заглъхват и само мълча.

Само очите ми помнат искрата,
с която до скоро цяла пламтях.

Ужасно, нали... Важното е да не се страхуваш да грешиш.
Върнете се в началото Go down
https://lamentrpg.bulgarianforum.net
Адриана Амброса

Адриана Амброса


Брой мнения : 20
Join date : 09.02.2011

Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitimeНед Фев 13 2011, 11:54

Да бе ужасно! Говори си говори. Very Happy Много мо кефи. Незнам какво не му харесваш. Страхотно е даже. Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Флуудя, спамя и не ме е срам    Флуудя, спамя и не ме е срам  - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Флуудя, спамя и не ме е срам
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Торнкинг Аш :: Друго :: Завабления :: Флууд-
Идете на: